چهارشنبه, 26 خرداد 1400
  • ساعت : ۱۶:۱۵:۳۹
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ 
  • کد خبر : ۲۰۶۴۴۱
گزارش عملكرد اداره كل مدیریت اموال و دارایی های دولت در سال 1399
ارائه گزارش عملکرد اداره کل مدیریت اموال و دارایی های دولت در سال 1399 در نود و پنجمین جلسه شورای مدیران و مشاوران خزانه داری کل کشور

نود و پنجمین جلسه شورای مدیران و مشاوران خزانه داری کل کشور با حضور آقايان دكتر اكرمي (خزانه دار محترم كل كشور)، امين رفتاري (مديركل محترم نظارت بر اجراي بودجه) ، برزوزاده (مدير كل محترم خزانه) ، پاکباز (مديركل محترم نظارت بر ذيحسابيها)، بنانی (رئیس محترم مرکز مدیریت بدهی‌های عمومی و روابط مالی دولت)، دكتر فعال قيومي (مديركل محترم گزارشگری مالی و حسابداری بخش عمومی)، خدابخشي (مشاور عالی محترم ) و سرکار خانم دادگر (مديركل مدیریت اموال ودارایی‌های دولت) در تاریخ 20/12/99 برگزار شد.

در این جلسه که به میزبانی اداره کل مدیریت اموال و دارایی های دولت برگزار شده بود به دلیل حفظ فاصله اجتماعی و رعایت ضوابط بهداشتی امکان حضور تمامی کارکنان فراهم نشد و صرفا معاونین دفتر و تعدادی از کارکنان اداره کل به نمایندگی از سایر همکاران حوزه حضور یافتند.

سرکار خانم دادگر، گزارشی از عملکرد اداره کل مدیریت اموال و داراییهای دولت در سال 1399 در حوزه های مولد سازی، مستندسازی اموال غیرمنقول، اموال منقول و اوراق بهادار ارائه نمودند. پس از ارائه گزارش، جناب آقاي دكتر اكرمي خزانه داركل كشور ضمن تقدیر از عملکرد سرکار خانم دادگر و همکاران ایشان در اداره کل مدیریت اموال و دارایی‌های دولت، مطالبی را به شرح ذیل عنوان نمودند:
-    در حوزه مولدسازی و فروش اموال مازاد دولت، اقدامات ویژه ای انجام پذیرفته که البته در قیاس با بودجه مصوب، مبالغ وصولی قابل توجه نیست ولیکن در مقایسه با عملکرد سنوات گذشته  عملکرد اداره کل، بسیار ارزشمند است.
-    اقدامات جدید و قابل توجهی در اداره کل انجام پذیرفته و می بایست تلاش کنیم تا در سال 1400 چالشها آن را رفع کنیم.
-    با عنایت به وظایف و مسئولیت‌های خزانه داری کل کشور، یکی از مهمترین اقدامات اداره کل، مدیریت اموال و داراییهای خارج از کشور است که می بایست توجه ویژه‌ای به آن شود. آقای خدابخشی نیز پیگیری لازم برای ایجاد اداره جدید برای انجام امور مربوطه را بعمل آورند.
-    تمامی دفاتر خزانه داری کل کشور می بایست همکاری لازم را برای تحقق اهداف اداره کل مدیریت اموال و داراییهای دولت را بعمل آورند.
-    تعاملی که در حال حاضر فیمابین خزانه داری کل کشور و سازمان ثبت اسناد و املاک کشور بوجود آمده، فرصت مناسبی است برای توسعه و بهبود امور و اداره کل می بایست از این ظرفیت استفاده نماید.
-    اقدامات اداره کل در حوزه اوراق بهادار بویژه الکترونیکی نمودن سفته و برات الکترونیکی قابل توجه است.

در پایان  جناب آقاي دكتر اكرمي خزانه داركل كشور، از خداوند متعال برای سرکار خانم دادگر و کارکنان اداره کل مدیریت اموال و داراییهای دولت، موفقیت و توفیق روز افزون در خدمت به مردم را مسألت نمودند.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.5.0
    V6.0.5.0