1397/7/21 شنبه

همکاری مشترک اداره کل اموال دولتی و اوراق بهادار با شرکت بین المللی توسعه ساختمان (سهامی عام) در خصوص مولدسازی و مدیریت دارایی های دولت

در تاریخ یازدهم مهرماه، جلسه ای مشترک فی مابین مدیرکل اموال دولتی و اوراق بهادار و مدیرعامل شرکت بین المللی توسعه ساختمان (سهامی عام) برگزار گردید و طی این جلسه در خصوص اجرای پروژه  " مولدسازی و مدیریت دارایی های دولت" توافقاتی صورت گرفت. شرکت بین المللی توسعه ساختمان  به عنوان بزرگترین شرکت بورسی صنعت ساختمان و مجری پروژه های مهم ساختمانی کشور همچون "برج بین الملل تهران" می باشد که تجارب ارزشمندی در زمینه ساخت، توسعه و مدیریت مجموعه های ساختمانی و مجتمع های تجاری دارد.

در این جلسه سرکار خانم دادگر مدیرکل محترم اموال دولتی و اوراق بهادار با تاکید بر اهمیت این پروژه و جایگاه آن در پروژه های مصوب وزارتخانه، چارچوب و جزئیات پروژه را برای نمایندگان شرکت تشریح کردند. در ادامه ایشان،  پیشنهاد طرح پایلوت اجرایی و نحوه اجرای آن را ارائه نمودند.

جناب آقای دکتر حسینی ، مدیر عامل این شرکت، نیز ضمن معرفی و تشریح فعالیت های این شرکت از این پیشنهاد در قالب یک طرح پایلوت استقبال کرده و مقرر گردید اطلاعات لازم در اختیار این شرکت جهت برداشتن گامهای بعدی صورت پذیرد.

در این جلسه جناب آقای رفیعیان معاون محترم مدیرکل و جناب آقای فرهادیه معاون طرح و برنامه شرکت، توضیحاتی در خصوص ادامه کار و روند اجرایی آن بیان داشتند و مقرر شد اطلاعات لازم تبادل شود. در این جلسه جناب آقای ملائی نیز به عنوان دبیر جلسه حضور داشتند.


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
^