1397/3/5 شنبه

بازدید مدیر کل محترم اموال دولتی و اوراق ‎بهادار از دومین نمایشگاه پیشگیری و مقابله با جعل اسناد رسمی

مدیر کل محترم اداره کل اموال دولتی و اوراق بهادار در عصر روز سه شنبه بیست و پنجم‎ اردیبهشت سال 1397 از دومین نمایشگاه پیشگیری و مقابله با جعل اسناد رسمی که در مرکز همایش‎های بین‎المللی صدا و سیما برگزار گردید، بازدید نمودند.

سرکار خانم دادگر مدیر کل محترم اداره کل اموال دولتی و اوراق بهادار عصر روز سه شنبه بیست و پنجم اردیبهشت سال 1397 با حضور در مرکز  همایشهای بینالمللی صدا و سیما از دومین نمایشگاه پیشگیری و مقابله با جعل اسناد رسمی بازدید کردند. در این بازدید که آقای رحمدل نماینده وزیر و رییس هیأت نظارت چاپ اوراق بهادار و جمعی از همکاران نیز حضور داشتند ایشان با حضور در غرفههای مختلف از جمله غرفههای وزارت امور اقتصادی و دارایی و شرکت سهامی چاپخانه دولتی ایران، در جریان آخرین دستاوردهای دستگاههای اجرایی در زمینه پیشگیری و مبارزه با جعل اسناد رسمی قرار گرفتند. در پایان نیز در مراسم اختتامه این نمایشگاه که در تالار فیض مرکز یادشده برگزار گردید، شرکت نمودند.

نمایشگاه پیشگیری و مقابله با جعل اسناد رسمی در اجرای منویات مقام معظم رهبری و به منظور ارتقای سطح دانش و آشنایی با تمهیدات، شیوهها، تجهیزات و اقدامات پیشگیرانه در برابر جعل، هر دو سال یک بار با شرکت وزارتخانهها، سازمانها و نهادهای متولی تولید و صدور اسناد و مدارک پایه برگزار میشود.


عكس هاي مرتبط :
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
^